Warsztat Warszawa ul.Syreny 14 Polecam!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jszczeci
    Drive
    • 2009
    • 49
    • Octavia I combi (1U5)
    • AGU 1.8 20VT 150 KM

    Wtedy, gdy pisalem o koszcie po raz pierwszy jeszcze o tym nie wiedzialem, ze cena jest za calosc. Biorac pod uwage, ze jest to oficjalny serwis pogwarancyjny, cena jest jak najbardziej ok.

    Komentarz

    • jszczeci
      Drive
      • 2009
      • 49
      • Octavia I combi (1U5)
      • AGU 1.8 20VT 150 KM

      No i od piatku mam juz swoja fure, zatem tak jak obiecywalem, czas na krotkie podsumowanie:

      Wrazenia:
      - trudno sie dodzwonic
      - terminy przecietnie na okolo za tydzien
      - szef dzwoni mowiac co jest do zrobienia i za ile, decyzja nalezy do wlasciciela pojazdu - i to jest ok!
      - nie ma przygod typu "tu wyniklo cos takiego, ze sie narobilismy i trzeba bedzie doplacic 200"...
      - szybka realizacja
      - indywidualne podejscie - przy odbiorze sobie siedlismy i rozmawialismy o przyczynach wszystkich usterek
      - widac, ze gosc (pan Piotr) naprawde chcial zrobic wszystko i wszystko przemyslal
      - widac doswiadczenie - goscie naprawde znaja sie na rzeczy


      No i cennik:

      - Mobil1 5w50 - 192zl (to w FeuVert

      - wymiana oleju (wlasnego)
      - wymiana filtra oleju
      - filtr powietrza i wymiana
      - filtr kabinowy i wymiana - powyzsze razem w ramach calosciowego przegladu auta 300zl

      - podspawanie podpory tlumika
      - wymiana sworznia wahacza (lewa strona)
      - wymiana lacznikow stabilizatora (2szt.)
      - simerblok duzy (2 szt.)
      - regulacja zbieznosci
      - wymiana amortyzatorow tyl (Bilstein 2 szt.) - powyzsze razem 1100zl

      - naprawa elektryki zegarow (padniete wskazowki) - 250zl
      - odgrzybienie i nabicie klimatyzacji - 200zl
      - naprawa elektryki regulacji przednich szyb (nie dzialal drugi stopien regulatora) - 100zl
      - odpiecie elektryki swiatla przeciwmgielnego od wtyczki do przyczepy - 150zl

      Komentarz

      • oranvag
        Drive
        • 2006
        • 41

        Czy telefon jest tam nadal 631 17 96?

        Komentarz

        • pskosz
          Rider
          S_OCP Member
          • 2006
          • 703

          tak
          pozdrowienia

          Komentarz

          • woy76
            Drive
            • 2010
            • 58

            Czyli jeśli mam widoki na zakup OII w Warszawie, to śmiało mozna tam podjechać żeby ją sprawdzili? Czy może w momencie zakupu można podjechać jeszcze gdzieś w Warszawie?

            Komentarz

            • Andzo26
              Drive
              • 2010
              • 48

              Panowie robił ktoś unich koło dwumasowe?? I jakie to są koszty bo faktycznie dodzwonić się nie można.
              Laurin&Klement

              Komentarz

              • pskosz
                Rider
                S_OCP Member
                • 2006
                • 703

                Pytałem sie kiedyś o wymianę sprzęgła z kołem dwumasowym. Koszt 2500 zł,
                pozdrowienia

                Komentarz

                • mozgi
                  L&K
                  • 2009
                  • 1127
                  • Octavia I (1U2)
                  • AKL 1.6 MPI 101 KM

                  dzisiaj zauważyłem, ze bardzo dużo płynu ze wspomagania kierownicy mi wyciekło, więc przy okazji, że byłem w tamtej okolicy to do nich podjechałem:
                  - zostałem obsłużony poza kolejką,w trybie natychmiastowym (za dużo było płynu), wszystko ładnie dookoła umyli, uwierzcie mi, że było dobrze zalane :szeroki_usmiech
                  - przy okazji poprawili mi obudowę rozrządu, bo słabo sie trzymała
                  - i to wszystko za dziękuję :szeroki_usmiech

                  Ktoś z Was zaraz się wypowie, że to nic wielkiego ale inny warsztat po pierwsze od reki by mi tego nie zrobił a po drugie nie za dziękuję.

                  Jeszcze raz ich polecam
                  ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                  Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                  Komentarz

                  • fernando
                    RS
                    S_OCP Member
                    • 2006
                    • 1890

                    Ja dodzwoniłem się (po wielu próbach) w zeszłą środę i zapytałem o wymianę poduszek silnika. Pan Piotr obiecał mi zorientować się i oddzwonić... Problem w tym, że nie tylko do tej pory tego nie zrobił, ale i mnie nie udało się dodzwonić do nich, a od piątku próbuję średnio 3 razy dziennie :?

                    Komentarz

                    • scr008
                      Ambiente
                      • 2009
                      • 191

                      a ja dzwonilem 3 razy i dodzwonilem sie za kazdym razem bez problemu jutro pierwsza wizyta :shock:
                      Virus injected!

                      Komentarz

                      • gifek
                        Drive
                        • 2010
                        • 43

                        To teraz ja wypowiem się na temat tego serwisu.

                        Pierwsza wizyta:
                        - zawitałem grubo po 18:00 - zastałem Pana Leszka kręcącego się po warsztacie. Krótka gadka o samochodzie - umówienie się na wyminę rozrządu (termin: za tydzień ).

                        Druga wizyta:
                        - umówiłem się z Panem Leszkiem, że w wyznaczonym dniu zwolni się podnośnik to do mnie dzwoni abym nie musiał czekać.
                        - godzina 9:00 telefon - "może Pan przyjeżdżać"
                        - 9:10 - jestem na miejscu podnośnik już czeka.
                        - przed przystąpieniem do wymiany diagnostyka komputerowa, odczyt błędów itd.
                        - oględziny samochodu (wskazanie miejsc malowanych w moim "bezwypadkowym" samochodzie :twisted: ) + diagnostyka stanu zawieszenia.
                        - wymiana rozrządu. Czas wymiany 2h. Sądząc po sposobie pracy gdybym Panu Leszkowi zakrył oczy trwało by to 2h 15min.
                        - wymiana oleju, filtra powietrza, uzupełnienie brakujących spinek od dolnej osłony.

                        3h później wyjechałem bardzo zadowolony.


                        A teraz ceny:
                        - wymiana rozrządu - 850 zł części + wymiana (bez pompy wody - nie było takiej potrzeby)
                        - olej + filtr oleju + filtr powietrza (wszystko w oryginale) - 200zł

                        Obserwacje:
                        Moim skromnym zdaniem Leszek jest tam jednym z lepszych fachowców - gdy wszyscy rozkładali ręce szukając przyczyny stukotu w zawieszeniu innego Pana - Lechu się przejechał, wjechał na podnośnik, 15min i źródło zlokalizowane.
                        Pracują bardzo czysto - gdy kropelka oleju skapła na podłogę od razu ręczniczek + lokalny mop poszedł w ruch. O pokrowcach na siedzenie i na błotniki w czasie pracy nie będę wspominał bo to jest oczywiste.

                        SUMA: 1050zł

                        Komentarz

                        • Maicroft
                          Moderator
                          S_OCP MemberModeratorr
                          • 2004
                          • 25757
                          • Audi

                          No to jak to taki spec mechanik i pompy wody nie wymienia, bo dzis jest dobra, no to ma inne podejscie jak wiekszosc. Widac lubi kroic za robote
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz

                          • Guguś
                            L&K
                            S_OCP Member
                            • 2008
                            • 1212

                            Dokładnie tak jak pisze kolega Maicroft, według wszystkich znanych mi faktów, pompę wody należało też wymienić.
                            __________________________________

                            Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                            Komentarz

                            • Andzo26
                              Drive
                              • 2010
                              • 48

                              Koledzy pompe wody wymienia się co druga wymiana rozrządu więc jeżeli poprzednim razem była wymieniana to miał racje że jej nie ruszał. Najbardziej zużywa się pasek i to on najkrócej wytrzymuje!! Nawet roliki jeżeli zostały zastosowane dobrej marki wymienia się co drugą wymianie. W mojej laurince niedawno wymieniałem i mi mechanik kazał przyjechać z paskiem za 60 tysia i wymiana będzie bez rolek. I wierzcie mi zna się na robocie gościu. 8)
                              Laurin&Klement

                              Komentarz

                              • Maicroft
                                Moderator
                                S_OCP MemberModeratorr
                                • 2004
                                • 25757
                                • Audi

                                Andzo26, Tak, zmienia sie co druga, tylko ta druga nastepuje w przedziale 10-90kkm od poprzedniej. Uwierz mi, ze wiekszosc mechanikow woli wymienic, niz uslyszec od klienta po pol roku, panie .... pompa cieknie i znow w d... 800zl za pompe, pasek, napinacz i robote :idea:

                                Ale kazdy ma swoje taczki i dba o nie jak chce :idea:
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz

                                • fernando
                                  RS
                                  S_OCP Member
                                  • 2006
                                  • 1890

                                  W każdym razie ja Pana Leszka też cenię za fachowość, byłem u niego już kilka razy i widać, że ma pewne doświadczenie, a że są różne szkoły... no cóż - tak jest ze wszystkim :roll:

                                  Komentarz

                                  • Andzo26
                                    Drive
                                    • 2010
                                    • 48

                                    Witam jestem po wizycie właśnie u nich i niestety nie jestem zachwycony!!! Na początku było ok sprawdzenie podanie kosztów i terminu więc myśle oki. Potem w dniu naprawy cena się zmieniła o prawie 500 pln bo coś jeszcze było uszkodzone i wyszło przy rozbieraniu więc myśle sobie dobra niech robią dopłace i ma cykać....... ale nie za dwie godzinki następny telefon i cena rośnie o kolejne prawie 2 stówki bo im się jakieś śruby urwały czy coś...... no sory panowie ale ja chce zapłacić za naprawe a nie za przypadki losowe :x No nic może następnym razem podejdą do mnie innaczej. Ale jeżeli chodzi o efekty naprawy to są naprawde zadowalające..... No ale nie mogło być inaczej kosztowało mnie to prawie 3 tysia. Nie wiem czy to drogo czy tanio za dwumas ze sprzęgłem i gumy wachaczy!!!!!! Więc sami oceńcie.
                                    Laurin&Klement

                                    Komentarz

                                    • hsurim
                                      Elegance
                                      • 2006
                                      • 788
                                      • Kia
                                      • AGR 1.9 TDI VP 90 KM

                                      Zamieszczone przez Andzo26
                                      (...) i gumy wachaczy!!!!!! (...)
                                      Także ostatnio robili mi moje 'maleństwo'.
                                      Zastanawiają mnie te ... 'gumy' wahaczy (??) bo także mi je wymieniali (podali telefonicznie, że są wybite i trzeba dodatkowo je robić - za wymianę zainkasowali 2 x 300 zł)
                                      Nie wiem jak to jest, ale na badaniu okresowym wytrzęśli mi nieźle zawieszenie i nie było żadnych luzów.
                                      Po ich wymianie nie odczuwam jakiejś zmiany w prowadzeniu autka. Po co w takim razie były/są wymieniane (??)
                                      Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                      Komentarz

                                      • JPS1972
                                        Ambiente
                                        • 2005
                                        • 247

                                        Jakieś 2 miesiące temu jak tam byłem to koszt naprawy wydał mi się jakoś...wysoki, jednak używają części orginalnych...no i jak każdy wie...zawsze dzwonią czy robić czy nie. Więc każdy wie co go czeka. Jednak 30 kwietnia około 17 dopadła mnie usterka czujnika hamulca. Samochód załadowany bo z rodziną wybierałem się na wyjazd...i co robić o tej godzinie...od razu na Syreny. Zrobli od razu bez problemu i koszt chyba też OK. Wiem, że mogę do nich w nagłych sytuacjach przyjechać (ojć...wyszło jak w reklamie :lol: ).
                                        Jeżeli chodzi o części zawsze można kupić samemu i do nich przywieźć - ja przynajmniej przy wymianie oleju przywożę własne filtry.
                                        Pozdrawiam
                                        Jacek

                                        Komentarz

                                        • scr008
                                          Ambiente
                                          • 2009
                                          • 191

                                          Ja jak narazie jestem zadowolony. Mechanicy konkretni, rozwiązania problemów znajdują szybko. Da się znaleźć tańszych mechaników, ale róznie bywa z jakością, ale jak na zakład wyspecjalizowany ceny są ok.
                                          Dla porównania dla innych:
                                          1. zgłoszona usterka: samochód skrzypi jak stary tapczan -> przejrzenie zawieszenia, smarowanie gum wahaczy
                                          2. zgłoszona usterka: okazjonalny notlauf przy wchodzeniu na 4k obrotów -> zapieczone kierowniczki, czyszczenie
                                          3. wymiana kratki w wydechu (nie miałem swojej części)

                                          razem 450pln - 5%

                                          nie wydaje mi się to bardzo wygórowaną ceną.

                                          Teraz umówiony jestem na wymianę kompletnego sprzęgła na jednomasowe. Sama robocizna 300pln.
                                          Virus injected!

                                          Komentarz

                                          • Andzo26
                                            Drive
                                            • 2010
                                            • 48

                                            No dobrze panowie wszystko dobrze to co piszecie ale jeżeli gościu dzwoni do ciebie dwa razy w ciągu dnia i ostatni raz 20 min przed odbiorem to chyba coś nie halo!!!!! i naprawa drożeje o 600 pln. Szukam dobrego i uczciwego warsztatu a nie ludzi którzy kombinują i naprawde nie są najtańsi!!!! Jeden dobry mechanik to chyba ten Piotr który doradzi i porozmawia ale koszty naprawde dość wysokie!!!!!!!!!
                                            Laurin&Klement

                                            Komentarz

                                            • Andzo26
                                              Drive
                                              • 2010
                                              • 48

                                              Może oni tylko nowych tak kasują wysoko ale chyba to nie jest dobra reklama widocznie za dużo roboty mają :?:
                                              Laurin&Klement

                                              Komentarz

                                              • hsurim
                                                Elegance
                                                • 2006
                                                • 788
                                                • Kia
                                                • AGR 1.9 TDI VP 90 KM

                                                Ano widać 'za dużo' ...
                                                Kiedyś zagadnąłem, dlaczego nie zrobią reklamy np. od Wolskiej (?)
                                                Odparł mniej więcej w taki sposób: widzi pan co tu się dzieje (?) mi reklama nie jest potrzebna.
                                                Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                                Komentarz

                                                • scr008
                                                  Ambiente
                                                  • 2009
                                                  • 191

                                                  Zamieszczone przez Andzo26
                                                  No dobrze panowie wszystko dobrze to co piszecie ale jeżeli gościu dzwoni do ciebie dwa razy w ciągu dnia i ostatni raz 20 min przed odbiorem to chyba coś nie halo!!!!! i naprawa drożeje o 600 pln. Szukam dobrego i uczciwego warsztatu a nie ludzi którzy kombinują i naprawde nie są najtańsi!!!! Jeden dobry mechanik to chyba ten Piotr który doradzi i porozmawia ale koszty naprawde dość wysokie!!!!!!!!!
                                                  no ciezka sprawa... ja nie mialem takiej sytuacji wiec nie jest to regula. moze miales po prostu pecha a moze bywa roznie :/ tak czy siak wspolczuje. mam nadzieje ze to jednorazowy przypadek.

                                                  ps. do tego co pisalem zamontowali mi jeszcze w cenie nowe radio.
                                                  Virus injected!

                                                  Komentarz

                                                  • mozgi
                                                    L&K
                                                    • 2009
                                                    • 1127
                                                    • Octavia I (1U2)
                                                    • AKL 1.6 MPI 101 KM

                                                    Zamieszczone przez Andzo26
                                                    No dobrze panowie wszystko dobrze to co piszecie ale jeżeli gościu dzwoni do ciebie dwa razy w ciągu dnia i ostatni raz 20 min przed odbiorem to chyba coś nie halo!!!!! i naprawa drożeje o 600 pln. Szukam dobrego i uczciwego warsztatu a nie ludzi którzy kombinują i naprawde nie są najtańsi!!!! Jeden dobry mechanik to chyba ten Piotr który doradzi i porozmawia ale koszty naprawde dość wysokie!!!!!!!!!

                                                    ja i reszta osób z wykonywania pracy i z ceny, jak przeczytasz ten wątek to jesteśmy bardzo zadowoleni :szeroki_usmiech, rozumiem, że masz mieszane uczucie ale jesteś jedynym przypadkiem, który narzeka na nich ( coś czuje, że chyba im podpadłeś bo innego wytłumaczenia nie ma),

                                                    Sam zobacz, że strasznie dużo osób od nas z klubu korzysta i nikt nigdy nie powiedział, ze kombinują, bo po co? Mi np. stare filtry, części( tarcze,klocki,itd) pakują do pudełeczka i pytają się czy chcę zabrać czy mają wyrzucić na złom

                                                    druga sprawa nie uwierzę, że bez Twojej zgody wymieniali części i nie informowali Cie o kosztach, przecież na siłę nikt tam nie zmusza, możesz zrobić później lub gdzie indziej, to chyba dobrze , że dzwonią i sie pytają a nie jak reszta innych zakładów wymienia bez decyzji właściciela

                                                    trzecia sprawa, chyba nie ma szans na tańszy i tak dobry warsztat jak ten ( zostaje jeszcze nasze wspaniałe ASO :haha: :haha: )

                                                    Andzo26 pozdrawiam
                                                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...